• 1 z 8
 

KOMPLET Puntíky na tyrkysové / mátová

2 hodnocení
 

Kompletní výbavička do postýlky.

Dostupnost Vyprodáno/na dotaz
Běžná cena 3 585 Kč
3 399 Kč
   
Kód produktu 126
Značka Ruční textilní výroba
Kategorie Kompletní sady
Záruka 2 roky
 

OBSAH SADY:

1x polštářkový mantinel (6x polštářek s úvazem) .... Běžná cena  990,-

1x povlečení na peřinku a polštářek .... Běžná cena 599,-

1x zavinovačka 70x70 cm .... Běžná cena 349,- 

1x dečka do kočárku v praktickém pytlíčku 60x80 cm .... Běžná cena 399,- 

1x kojící polštář .... Běžná cena 449,- 

1x kapsář na postýlu 60x40 cm .... Běžná cena 449,- 

1x sada dekorací do postele (2x polštářek ve tvaru hvězdy + 1x mašle na držák na nebesa) .... Běžná cena 350,- 

Běžná cena celkem: 3.585,- Kč

 

Podorbné info mantinely:

Polštářkový mantinel je obvykle tvořen šesti polštářky o rozměrech 32x32 cm, které mají v každém rohu stuhy na uvázání k postýlce.

Polštářky jsou ušité ze 100% bavlněného plátna, vyplněné jsou PES dutým vláknem do polštářů, speciálně vyvinutým pro miminka. NAŠE POLŠTÁŘKOVÉ MANTINELY JSOU, NAROZDÍL OD KONKURENCE, VELMI POCTIVĚ NADUCANÉ!! Jeden polštářek váží přes 200 gramů! 

Duté vlákno je antibakteriální, nedrží se v něm prach ani voda, takže nepodporuje růst plísní, je naprosto prodyšné a BEZPEČNÉ.

Polštářky obvykle šijeme 3 a 3 (např. tři modré a tři puntíkované), ale je možné si je objednat i 2 + 2 + 2 (např. dva puntíkované, dva světle modré a dva tmavě modré). Také je možné objednat si každý polštářek zvlášť, klidně každý jiný.

Jeden polštářek, včetně výplně a úvazů, ve velikosti 32x32 cm stojí 165,- Kč.

Pokud máte postýlku s pevnými čely (šprušle máte jen podél boků postýlky a čela jsou celá bez šprušlí) můžete si nechat ušít mantinel, kde

čtyři polštářky budou ve velikosti 32x32, a jeden polštářek do čela postýlky bude dlouhý, tedy 32x62 cm - tento dlouhý polštářek velikosti 32x62 cm stojí 390,- Kč. 

Polštářky jsou vyplněné a sešité, nejsou to povlaky! Perou se celé (tak jak jsou i s výplní) normálně v pračce na 40°C i na 60°C, při 95°C už mohou jít trochu dolů barvy, ale látka to vydrží. Je vždy nejlepší prát všechny barvy odděleně zvlášť. 

Podrobné info povlečení:

Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlněného plátna. Zapínání je na zipy. Povlečení děláme obvykle z každé strany jiné, šijeme je od velikosti peřiny 80x100 cm až po 110x135 cm , polštáře od 30x50 cm až do 40x70 cm. Do poznámky zapište jaké rozměry potřebujete a my Vás rádi informujeme o ceně i dostupnosti.

Podrobné info zavinovačky:

Klasická oboustranná zavinovačka o rozměrech 70x70 cm, nebo 80x80 cm

Sepíná se stuhou dlouhou cca 170 cm (je součástí) - suchý zip nepoužíváme, jelikož stejně nedrží, lepí se něj nepořádek a navíc škrábe, takže zavinovačka se už pak nedá použít jako dečka.

Vnější látky na zavinovačce jsou obě 100% bavlněné plátno.

Výplní je PES vatelín, měkkoučký a prodyšný.

Zavinovačku je možné bez problémů vyprat na 40°C i na 60°C v pračce, při 95°C už jdou trochu dolů barvy, ale látky to vydrží.

Vždy je lepší zavinovačku prát se stejnými barvami - pokud máte k zavinovačce stuhu jiné barvy, perte ji vždy zvlášť!

Podrobné info kojící polšář:

Kojící polštáře šijeme ze 100% bavlněného plátna, výplní je opět PES duté vlákno do polštáků , speciálně vyvinuté pro miminka.

Naše kojící polštáře jsou opravdu tvrdé a naducané, a nabízejí tak pevnou oporu proti váze miminka a tím větší pohodlí pro maminku.

Rozměry kojícího polštáře jsou cca 50 cm šířka, cca 60 cm šířka a VÝŠKA CELÝCH 25 cm!  Váha kojícího polštáře je cca 1,2 Kg. 

Podrobné info dečka do kočárku:

Dečky do kočárku vyrábíme stějně, jako zavinovačky, tedy 100% bavlněné plátno a PES vatelín jako výplň. 

Dečka je obdélníková a nemá zakulacený roh, jinak vypadá stejně jako zavinovačka. Dodáváme ji v praktickém pytlíčku, takže ji můžete pohodlně sbalit a uložit s sebou na procházky do kočárku. Pytlíček je opatřen šňůrkou a brzdou na stažení. 

Podrobné info dekorace:

Safa dekorací do postýlky obsahuje 2x polštářek ve tvaru hvězdy, vyplněný dutým vláknem, a 1x mašli, kterou je možno díky suchému zipu pohodlně umístit na vězšinu běžně používaných držáků na nebesa, nebo na samotnou postýlku.

Podrobné info kapsář:

Kapsáře vyrábíme v rozměru 60x40 cm se dvěma úvazy nahoře v rozích a jednou velkou kaspou. Na požádnání Vám velkou kapsu rádi rozdělíme na dvě či více kapes. I naše kapsáře jsou vyplněné vatelínem, aby nebyly placaté ;) 

Hmotnost 0.3 kg